HAKKIMIZDA

*-Niğde fatih Emlak, Niğde'de 1999 yılında   mütevazi  küçük bir ofiste kurulmuş ve büyüyerek bugünlere gelmiştir.
*-Fatih emlak  müşteri memnuniyetini en önde tutmaktadır.. Para kazanalım da nasıl kazanırsak kazanalım gibi bir anlayış içinde olmammıştır..

*-Fatih emlak , bugüne kadar  hiç bir adli olayla karşılaşmamış,  bugünün değil yarının ,geleceğin emlakçısı olmayı hedeflemiştir.

*-  Niğde Fatih Emlak; Niğde'de bir markadır.Marka olmak her zaman  kolay olmaz ve  Niğde Fatih emlak müşterileri   sayesinde buğün marka haline gelmiştir.

*-Niğde  Fatih  Emlak , kurulduğu günden buğüne kadar  ticaretin genel kuralları içinde  haraket etmiş. adına yakışmayan bir hareket  içinde olmamıştır..

  *-Biz ; Niğde  Fatih  Emlak, olarak  kendimize yapılmasını   istemediğimiz  bir şeyi  bizde başkalarına  müşterilerimize  yapmadık.. Çünkü  kazançın en iyisi helal ve temiz olandır, ilkesini aklımızdan hiç çıkarmadık....

*-Niğde Fatih  Emlak; alım satım  ve kiralama işlerinde  karşılıklı  olarak  uzlaşı içinde  hareket ettik,ve genel  kuralların dışına çıkmadık.. 
*-Niğde Fatih emlak;    ile emlak  alım satım  ve kiralama işlerinizi yapın, kazançlı çıkın..
*- Emlak alım satımlarınızı doğru bir şekilde değerlendirmek, istiyorsanız Niğde fatih emlak'a gelin  kazançlı çıkın ve huzurlu olun.